Choď na obsah Choď na menu
 


5 hriechov proti kráse

12. 2. 2011

 

1. Nepravidelné čistenie pleti

Nechce sa ti každé ráno a večer čistiř si pleť? Veľká chyba! Tvoja pleť sa ti za to odvďačí v podobe akné, Zápalov očných spojiviek a vypadávaní mihalníc. Pleť čisti pleťovou vodou, tonizačnou vodou, tonizačnou vodou, peelingovými a vyživujúcimi maskami!

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR-4IcLKO88he4fTK_nXzWfgauyzS26qYpao1G73CoBR4krB-PVRA

 

2. Dehydratácia tela

Dehydratácia je najším častým problémom. Vypiť by si mala denne 2-3 litre čistej vody, vyhýbaj sa sladkým malinovkám, džúsom a energetickým nápojom. Ak býva tvoja pleť často dehydratovaná, prejavý sa to v podobe vypadávania vlasov, prasajúcej a suchej pokožky, prípadne sa možu vytvoriť aj rozne zápaly.

http://img.cas.sk/img/8/article/387366_pitny-rezim-voda-pitie-flasa.jpg

 

3.Žiaden šport

Kedže chceš byť krásna a sexi, musíš sa hýbať! Vďaka športu bude tvoje telo pevnejšie, pružnejšie a zdravšie. Vyskúšaj plávanie, behanie, bicyklovanie, volejbal alebo basketbal.

http://www.hornerakusko.sk/sixcms/media.php/4476/thumbnails/rad01.jpg.453423.jpg

 

4.Málo spánku

Jedna párty strieda druhú, potom príde dlhý školský týždeň a ty sa nemáš kedy poriadne vyspať. Tvoj spánok by mal trvať aspoň osem hodín.Nedostaok spánku sposobuje že tvoje telo posobí unavene a nezdravo!

http://www.bedekerzdravia.sk/Image/5_2008/dieta_s_mackom.jpg

 

5.Cigarety a alkohol

To sú najhoršie prehrešky proti kráse! Fajčenie a pitie alkoholu najviac škodia tvojmu telua prejavuje sa to vlastne na celom organizme!

http://www.kysuce.sk/images/content/alkohol-2.jpg

 

ZDROJ: www.beautyweb.estranky.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.